Xtend+

Neohodnoceno
Značka: Zinzino
1 362 Kč
Skladom

Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný výživový doplnok na podporu imunity, ktorý dokonale dopĺňa produkty BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinuli sme ho na podporu prirodzeného imunitného systému a obsahuje micro- a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov, ako aj purifikované 1-3, 1-6 beta glukány z pekárskeho droždia.

Obsah: 60 kapsúl, celková čistá hmotnosť 45 g

Potravinový doplnok

Detailní informace

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Rýchle doručenie tovaru
Rýchle doručenie tovaru
na akúkoĽvek adresu
3. vernostný program
Vernostný program
pre stálych zákazníkov
cez 3000 výdajných miest
cez 3000 výdajných miest
po celom slovensku

Detailní popis produktu

 • Doprajte si viac energie
 • Biotín prispieva k normálnej energetickej výnosnosti metabolizmu. Toto tvrdenie platí iba pre potraviny, ktoré sú minimálne zdrojom biotínu, ako sa uvádza v tvrdení ZDROJ biotínu uvedenom v dodatku k nariadeniu (ES) č. 1924/2006
 • Zlepšite kvalitu svojich kostí a funkciu kĺbov
 • Horčík prispieva k zachovaniu normálneho zdravia kostí. Toto tvrdenie platí iba pre potraviny, ktoré sú minimálne zdrojom horčíka, ako sa uvádza v tvrdení ZDROJ horčíka uvedenom v dodatku k nariadeniu (ES) č. 1924/2006
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Toto tvrdenie platí iba pre potraviny, ktoré sú minimálne zdrojom vitamínu C, ako sa uvádza v tvrdení ZDROJ vitamínu C uvedenom v dodatku k nariadeniu (ES) č. 1924/2006
 • Ponúka komplexný program výživových faktorov potrebných pre rast a regeneráciu tkanív
 • Meď prispieva k zachovaniu normálnych spojivových tkanív. Toto tvrdenie platí iba pre potraviny, ktoré sú minimálne zdrojom medi, ako sa uvádza v tvrdení ZDROJ medi uvedenom v dodatku k nariadeniu (ES) č. 1924/2006
 • Vitamíny získavané z prírodných zdrojov Vitamín C z aceroly B-vitamíny z pohánky Horčík z morskej vody
 • Výlučne prírodné pomocné látky získavané z Ryže (objemové činidlo) Zemiakov (objemové činidlo) Kokosových orechov (protihrudkové činidlo)
 • Dodáva sa v rastlinných kapsulách namiesto tabliet, schválené organizáciou VEGAN SOCIETY

Zinzino je renomovaná švédska značka, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj prvotriednych výživových doplnkov a produktov pre zdravie a pohodu. S dôrazom na kvalitu surovín a výrobkov sa Zinzino stala dôveryhodným partnerom pre tých, ktorí si cenia svoje zdravie a wellness.

Kľúčové prvky Zinzino:

Omega-3 Mastné Kyseliny: Zinzino je známa svojimi rybími olejmi bohatými na omega-3 mastné kyseliny, ako sú EPA a DHA. Tieto kyseliny sú známe pre svoje pozitívne účinky na zdravie srdca, mozgu a kĺbov.

Vitamíny a Minerály: Zinzino ponúka širokú škálu produktov, ktoré obsahujú nevyhnutné vitamíny a minerály na podporu celkového zdravia.

Očná a Kožná Starostlivosť: Zinzino sa tiež zameriava na starostlivosť o oči a pokožku s využitím antioxidantov a živín, ako je luteín a vitamín D3.

Výživová Kvalita: Zinzino kladie dôraz na vysokú výživovú kvalitu svojich produktov a spolupracuje s nezávislými laboratóriami, aby zaistila bezpečnosť a účinnosť.

Zdravie a Pohoda: Produkty Zinzino sú navrhnuté tak, aby pomohli ľuďom dosiahnuť optimálne zdravie a pohodu vo všetkých fázach života. S Zinzino môžete investovať do svojho zdravia a žiť naplno.

Zinzino sa stala synonymom pre kvalitu a starostlivosť o zdravie, čo ju robí obľúbenou voľbou pre tých, ktorí chcú podporiť svoje celkové zdravie a wellness.